Tarih:Haziran 16, 2024

Ücretsiz En İyi Logo Yapma Uygulamaları 2020

Ücretsiz En İyi Logo Yapma Uygulamaları

En iyi logo yapma uygulamaları nelerdir? Hangi logo yapma uygulaması sizin için ideal. Sizlere Android ve iPhone telefonlarınızda kullanabileceğiniz en iyi logo yapma uygulamalarını derleyerek, sizleri büyük bir yükten kurtarmaya karar verdik.

Bir iş kurmaya ayarlandığınızda, bütçeniz kısıtlı olabilir. İşinizi en iyi gösterebileceğiniz şey sizin logonuz olacak. Kısacası iyi tasarlanmış bir logonun önemini ihmal edemezsiniz. Güzel bir logo, satışları çekecek bir şeydir ve uzun vadede bir kazan-kazan oyunudur. Dahası profesyonel bir logo yapımcısı tutmanın buna değer olduğunu düşünüyor musunuz?

Herhangi bir harici giriş olmadan kendiniz bir logo oluşturabilirseniz ne olur? Logo yapma uygulamaları sayesinde, artık işiniz için ücretsiz ve benzersiz bir logo oluşturabilirsiniz. İşte iPhone ve Android için en iyi logo yapma uygulamalarının bir listesi. Bunları deneyin ve yaratıcılığınızın akmasına izin verin.

2020 Yılının En İyi Logo Yapma Uygulamaları

1. Logo Maker & Logo Creator

Ücretsiz En İyi Logo Yapma Uygulamaları

Logo Maker & Logo Creator en popüler logo yapma uygulamalarından biridir. Popülerliğinin ana nedeni yazı tipleri ve grafikler açısından sağladığı çok sayıda seçenek. Çeşitli yazı tipleri ve grafiklerin bir kombinasyonunu deneyebilirsiniz.

Gereksiniminize uygun grafikleri aramak için bir özellik vardır. Dolayısıyla, gereksinimlerinizi karşılayacka bir logo oluşturmak için bir uygulama arıyorsanız, bundan daha iyi bir şey olamaz.

Logo Maker & Logo Creator Apk İndir

2. LogoFactoryApp Logo Maker

Logo oluşturma konusunda deneyimi olmayanlar için, bu uygulama kesinlikle en iyisidir. Tasarımları seçmekte kötü olduğunuzu düşünüyorsanız, LogoFactoryApp Logo Maker’ı indirin ve tasarımların gözünüzün önünde görünmesini sağlayın. En ucak bir bilginiz olmasa bile en iyi çekiciliğe sahip olanı seçebilirsiniz.

Logo yapma uygulamaları arasında daha kolay logo oluşturmak için kullanabileceğiniz çeşitli resimler vardır. Ayrıca, seçtiğiniz yazı tiplerini ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz. Çeşitli yazılar da oluşturarak, logonuza renk katabilirsiniz.

LogoFactoryApp Logo Maker Play Store

3. Logoscopic Studio – Logo Maker

Ücretsiz En İyi Logo Yapma Uygulamaları

Apple cihazlarında kullanabileceğiniz logo yapma uygulamaları arasında kolayca oluşturulmuş logo şablonlarını kullanmak isteyenler için Logoscopic Studio uygulaması en iyilerden birisidir. Yaklaşık 850 adet düzenlenebilir logo şablonu ile bu uygulama sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Tek yapmanız gereken bir şablon seçmek, düzenleme araçlarını kullanarak rengi değiştirmek ve logo için belirli bir yazı tipi ve metin seçmek. Bu kadar. Ayrıca, logoyu hem baskı kullanıcıları hem de dijital kullanıcılar için dışa aktarabilirsiniz.

Logoscopic Studio – Logo Maker – iOS

4. Adobe Photoshop Express

Ücretsiz En İyi Logo Yapma Uygulamaları

En çok adını duyduğumuz Photoshop! Bir uygulama ne kadar zorlu çalışırsa çalışsın, Photoshop’un gücü ile karşılaştırılamaz. Uygulamayı kullanma kolaylığı ve sunduğu basit özellikler, diğer çeşitli logo yaratıcıları için sınır dışıdır.

Profesyonel logo yaratıcılarının logolarınızı oluşturmak için Adobe Photoshop’u kullanmaya devam etmesi, onu indirmeniz için size ilham vermek için yeterli olmalıdır. Fikir, bir resim seçmek ve daha sonra işiniz için inanılmaz bir logoya dönüştürülene kadar ihtiyacınıza göre düzenlemek.

Android için indir | iOS için indir

5. Canva

Logo yapma uygulamaları arasında Canva, tüm grafik tasarım ihtiyaçlarınız için çaredir. Ayrıca dünya çapında tasarımcılar arasında da oldukça popüler. Daha önce yalnızca çevrimiçi platformla sınırlıydı. Bununla birlikte, popülerliğine bakarak yapımcıların bunu Android ve iOS platformlarında da yayınlaması büyük popülerlik sağladı.

Canva uygulamasında marka logonuzu, kartvizitinizi, Facebook kapağınızı, Instagram hikayenizi vb. tasarlamak için 60.000’den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Zaten verilen şablonları düzenleyerek çarpıcı Logolar tasarlayabilir veya sıfırdan başlayabilirsiniz. Bir logo oluşturduktan sonra, onu cihazınıza ücretsiz olarak PNG dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Android için indir | iOS için indir

En iyi programlar hakkında daha fazla bilgi almak için En iyi programlar sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir