Realme 13 Pro Serisi: Monet İlhamlı Tasarım ve Üstün Kamera Özellikleri
Realme 13 Pro Serisi: Monet İlhamlı Tasarım ve Üstün Kamera Özellikleri
Cep Telefonu Haberler

Realme 13 Pro Serisi: Monet İlhamlı Tasarım ve Üstün Kamera Özellikleri

Resmi bir tanıtım, yaklaşmakta olan Realme 13 Pro serisinin tasarımını gözler önüne serdi. Yeni akıllı telefonların yakında Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Duyurudan önce renk seçenekleri ve arka tasarımı ortaya çıktı. Üç renk seçeneği mevcut ve bunlardan biri vegan deri içeriyor.

Realme 13 Pro Serisi: Monet İlhamlı Tasarım ve Üstün Kamera Özellikleri

Realme 13 Pro Serisi Tasarım ve Renkler

Çinli marka, 13 Pro serisini tanıtmak için X’e (eski adıyla Twitter) başvurdu. Realme, Monet Gold, Monet Purple ve Emerald Green olmak üzere birden fazla renk seçeneğinde tanıtıldı. Emerald Green varyantı, arka kısımda vegan deri malzeme sunan seçenektir. Realme 13 Pro serisinin tasarımı için şirket, Monet şaheserlerinden ilham alan iyi işlenmiş bir tasarım için Boston Güzel Sanatlar Müzesi (MFA) ile işbirliği yaptı.

Monet İlhamlı Tasarım ve MFA İşbirliği

Marka, Monet tarafından yakalanan tasarımı yansıtan ışık ve gölgeyi içeriyor. 13 Pro serisinin arka paneli, dinamik ışık yansımasını yeniden üreten ışıltılı partiküller içeren AG cam kullanıyor. Bu, ışıltılı ışık ve gölge efekti sağlar. Arkada ayrıca, şirketin Sunrise Halo tasarımı olarak adlandırdığı büyük bir dairesel kamera adası bulunuyor. Bu, kamera modülünü çevreleyen 360 derece lüks saat düzeyinde bir dokuya sahiptir.

Ayrıca BKZ: Samsung Galaxy F05 ve M05: Yakında Çıkıyor

Kamera ve HYPERIMAGE+ Özellikleri

Başka bir yeni teaser, 50 megapiksel Sony LYT 701 birincil sensör (dünyada bir ilk) ve 50 megapiksel Sony LYT 600 periskop telefoto atıcıdan oluşan çift kamera kurulumunu ortaya koydu. Realme, görüntü netliğini ve dinamik aralığı artırmayı vaat eden HYPERIMAGE+ AI özelliklerini kullanıyor. Şirketin, bu ayın ilerleyen günlerinde Hindistan’da Realme 13 Pro ve 13 Pro+’ı piyasaya sürmesi bekleniyor. Yaklaşan lansman ve gelecekteki güncellemeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir