Microsoft Surface Etkinliği ile Gelmesi Beklenilen Ürünler
Microsoft Surface Etkinliği ile Gelmesi Beklenilen Ürünler
Teknoloji

Microsoft Surface Etkinliği ile Gelmesi Beklenilen Ürünler

Microsoft, 22 Eylül’de gerçekleşecek bir donanım etkinliğini duyurdu. “Microsoft Surface Event” isimli etkinlikte yeni nesil Surface serisinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Teknoloji devi, çevrimiçi etkinliği 22 Eylül’de 11:00’de canlı olarak yayınlayacak.

Sanal etkinlik daveti kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı. Davetiye üzerinde yer alan bilgiye göre Microsoft, “Donanımlar ve Windows 11” hakkında açıklamalarda bulunacak. Muhtemelen etkinlik, Microsoft’un en son Windows 11’ini sergileyen Surface serisinin yenilenmesini kapsayacak.

Microsoft Surface Event ve Windows 11

Microsoft, etkinlikleriyle daha da tuhaflaşıyor. Surface etkinliğinin Surface serisinin kurucusu Panos Panay’ın yapması bekleniyor. Microsoft’un yaklaşmakta olan Surface Duo 2‘si birkaç ay önce sızdırılmıştı. Bu nedenle Surface Duo 2’yi 22 Eylül’de Microsoft’un donanım etkinliğinde görmeyi bekliyoruz.

İlk Surface Duo bir felaketti. Surface Duo 2, Microsoft’un hatalarından ders alması durumunda Qualcomm’un Snapdragon 888 yongası, 5G Desteği ve daha fazla yeni donanımı içerebilir. Daha önce sızdırılan görüntüler, üçlü kamera kurulumuna ev sahipliği yapacağını gösteriyor.

Microsoft’un daveti, ince bir Surface tablete benzeyen bir görüntü içeriyor. Teknoloji devi, etkinliği Windows 11’in Ekim ayında resmi olarak yayınlanmasından sadece iki hafta önce düzenliyor. Üstelik zamanlama mükemmel. En son yazılımını en yeni cihazında sergilemek, muhtemelen en iyi reklam yöntemi olabilir. “Surface Book 4” olarak adlandırılması beklenen yeni Surface Book, kesinlikle Windows 11’e sahip olacak.

Ayrıca Surface Pro 8‘in özellikleri piyasaya sürülmeden önce çevrimiçi olarak sızdırıldı. İki thunderbolt bağlantı noktasına ve 120Hz bir ekrana sahip olacak. Bu, Surface Pro serisine uzun zamandır yapılan en büyük yükseltme olabilir.

Ayrıca Surface Duo 2, Surface Book 4 ve Surface Pro 8 ile birlikte bir Surface Tablet yenilemesi de bekleniyor. Microsoft’un Surface etkinliği, Windows 11’in performansını gösteren tüm bu cihazların lansmanını içerecek. Windows 11, yeni tablet özelliklerini getirdi ve muhtemelen etkinlik sırasında bunları çalışırken göreceğiz.

22 Eylül’deki etkinlik ile gelecek önemli haberleri düzenli olarak ele alacağız. Daha fazla haber için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir