Tarih:Haziran 16, 2024

Galaxy Tab S7 Plus Özellikleri Ortaya Çıktı

Galaxy Tab S7 Plus Özellikleri Ortaya Çıktı

Galaxy Tab S7 Plus özellikleri henüz çıkış tarihi açıklanmadan netlik kazanmaya başladı. 9to5Google üzerinden yayınlanan bir rapora göre Galaxy Tab S7 Plus teknik çizimleri, 12.4 inç gibi büyük bir ekrana sahip olabileceğini gösteriyor. Bu ekran boyutu, Tab S7 Plus’ı çoğu Android tablete kıyasla oldukça büyük yapsa da, Apple’ın 12.9 inç iPad Pro’sundan biraz daha küçük olacağı anlamına geliyor.

OnLeaks ve Pigtou’dan gelen teknik çizimler daha önce sızan teknik çizimlerie oldukça benziyor. Bunlar resmi yayınlanan tasarımlar olmadığı için şimdilik ön bilgi sahini olmamıza sağlıyor. Teknik çizimler henüz duyurulmamış tablete ilk bakışımızı gösteriyor.

Pigtou’nun makalesinde içinde Galaxy Tab S7 Plus özellikleri hakkında bazı söylentiler ve bilgiler var. Makaleye göre tablet, 285 mm uzunluğunda, 185 mm genişliğinde ve 5.7 mm kalınlığında olacak ve arkada çift kamera kurulumu ile gelebilir. Önde tek bir kamera olabilir. Galaxy Tab S7 Plus batarya özellikleri ise 9.800mAh bataryaya ev sahipliği yapıyor. Ayrıca 120Hz ekrana sahip olduğu ve Samsung’un S Pen ile çalıştığı söyleniyor.

İşte Pigtou’nun YouTube kanalından Tab S7 Plus’ın tasarımını gösteren bir video:

Buna karşılık tabletin 11 inçlik bir ekranının olacağı ve 253.7mm uzunluğunda, 165.3mm genişliğinde ve 6.3mm kalınlığında gelebileceği gibi söylentiler de mevcut. Bu da Tab S6’dan biraz daha büyük olacağı anlamına geliyor. Tab S7 Plus gibi Tab S7’de de tabletin sağ ön yüzünde iki arka kamera ve bir ön kamera olabilir. Ayrıca 7,760mAh pil ile gelebilir.

Bu tabletlerin ne zaman çıkacağı veya ne kadarlık fiyat etiketine sahip olacağı belli değil. Galaxy Tab S6 Eylül ayında piyasaya sürüldü, bu yüzden belki de Tab S7 ve S7 Plus benzer bir zaman diliminde yayınlanabilir.

Daha fazla tablet haberi için Tablet Haberleri kategorimize göz atabilirsiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir